پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

July 7, 2020

 پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

بیمه

1,142 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

در لیست مدارک مورد نیاز برای دریافت انواع ویزا حتما به عنوان “بیمه” برمیخورید. در ویزاهای طولانی (دانشجویی ، کار) آگاهی از انواع بیمه و خدمات آنها مهم تر هم می شود. گاه شما از انواع بیمه مطلع هستید اما به هر دلیل امکان خرید ندارید. مشاوره گرفتن از افراد آگاه بهترین راه حل است.

چرا بیمه مهم است؟

یکی از مهم ترین مدارک در لیست سفارت ها بیمه است. برای تضمین ویزای شنگن بیمه باید علاوه بر تعهد جبران خسارت تا سقف قانونی ، مورد قبول سفارت نیز باشد.امکان دارد سفارت کشوری فقط یک بیمه خاص را بپذیرد.
خوشبختانه شرکت های بیمه معتبری در ایران و اروپا هستند. این شرکت ها مورد قبول سفارت ها هستند و نیاز را برطرف می کنند.
بسیار مهم است که از قرارداد بیمه خود و شرایط آن مطلع باشید. مراجعه به بیمارستان و مراحل درمانی در یک کشور اروپایی ممکن است تا 1000 یورو هزینه داشته باشد. اگر شما ارائه مدارک و انجام کارهای قانونی را به درستی انجام ندهید، نمی توانید خسارت خود را از بیمه دریافت کنید.
برای اقامت های طولانی (دانشجویی، استارت آپ و…) شرکت های بیمه اروپایی بهترین انتخاب برای شماست. این بیمه ها خیلی سریع مشکل شما را حل میکنند و به راحتی پول خود را دریافت می کنید. بیمه های دانشجویی همه هزینه های درمان شما در زمان تحصیل پوشش می دهند. درزمان مراجعه به مراکز درمانی دانشجو نیازی به پرداخت نقدی ندارد.
مقایسه کوتاهی کافی است تا اهمیت بیمه خوب را درک کنیم. یک بار مراجعه به پزشک متخصص در اروپا بین 50 تا 200 یورو هزینه دارد و یکسال بیمه دانشجویی 200 تا 400 یورو هزینه دارد!!

یکی از خدمات موسسه سانیو مشاوره برای خرید انواع بیمه ( توریستی، دانشجویی، کار و …) می باشد. این خدمات در زمان اقامت شما در اروپا نیز قابل ارائه است.

بیمه های ارائه شده توسط موسسه سانیو معمولا نروژی یا سوئیسی هستند.
برای درخواست بیمه مشخصات فردی، و کشور مقصد مسافرت، تحصیل یا کار را به تلگرام یا واتس اپ موسسه ارسال بفرمائید.

Swiss Care

افرادی که برای تحصیل ، استارت آپ، کسب و کار تجارت ( بیزنس) قصد سفر و زندگی در استونی و کشورهای مجاور در اتحادیه اروپا را دارند توصیه می شود حتما از بیمه های معتبر اروپایی استفاده کنند.

یکی از بیمه هایی که از سمت موسسه سانیو مورد تائید و سفارش میشود، بیمه سوئیس کر (Swiss care).
برای سفارش بیمه قبل از سفارت می توانید با ایمیل یا از طریق تلگرام و واتس آپ بیمه خود را در کوتاه ترین زمان کمتر از دو ساعت تحویل بگیرید.
در صورت تمایل و اگر امکان پرداخت بین المللی با کارت برای شما امکانپذیر است از لینک زیر میتوانید بیمه خود را سفارش دهید.

این نوع بیمه همچنین برای دانشجویان کشورهای لتونی، فنلاند، فرانسه، اسپانیا هلند و خود کشور سوئیس معتبر است. و دانشجویان پذیرش شده از این کشورها می توانند این نوع بیمه را تهیه کنند.

swiss care

لینک:

دانشجویان خارجی با اجازه اقامت برای استونی تحت پوشش بیمه صندوق بهداشتی استونی ( Haigekassa) قرار نمی گیرند.

بنابراین بیمه خصوصی به منظور تضمین اینکه هزینه های مربوط به درمان پزشکی به علت بیماری یا آسیب در طول اقامت در استونی پوشش داده خواهد شد اجباری است. بیمه دانشجویی سوئیس کر توسط پلیس و دفاتر گارد مرزی استونی پذیرفته شده است.

قرارداد بیمه درمانی باید در استونی برای تمام دوره تحصیلی اسمی معتبر باشد.