پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

June 7, 2020

 پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

خدمات مشاوره سرمایه گذاری بر روی املاک و زمین

3,196 بازدید مطلب, 3 بازدیدهای امروز

در بخشی از زندگی هر شخص برای پول کار میکند و در بخشی دیگر اگر شخص به لحاظ مالی موفق باشد پول برای فرد کار میکند. به اصلاح به درآمد غایب یا غیر فعال میرسد.

درآمد غیرفعال (Passive Income)

در زمانی که بیزنس و کسب و کار ما سوده می باشد و مازاد سود دریافتی از خود را بروی بیزنس مجددا سرمایه گذاری یا آن را بر روی چیزهای دیگر مانند:

ارز در فارکس

خرید سهام شرکتهای عرضه کننده

خرید سهام اولیه از شرکت های کوچک یا استارت آپها

املاک real estate

زمین land property

که هر کدام از مقولات بالا دسته بندی های مختلف و دسته بندی های متفاوتی دارند.

یکی از خدمات موسسه سانیو مشاوره خرید ملک در استونی و لتونی می باشد. شما طبق قانون می توانید تملک 100 درصدی از ملک را بدون داشتن اقامت و یا سیتیزن شیبی استونی داشته باشید.

قیمت ملک می تواند فاکتور های مختلفی داشته باشد

یک ملک خوب با قیمت مناسب در فرصت کوتاهی در بازار املاک فروش خواهد رفت و یک ملک با قیمت بالا عرضه شده توسط فروشنده که اختیار اینکار را دارد گاها زمان طولانی را برای فروش طی خواهد کرد. اگر سرمایه گذار ملک را در زمان مناسب نخرد ملک را از دست خواهد داد.

قرارداد مشاوره برای خرید مبلغ بسیار ناچیزی ازکل مبلغ یک ملک هست، و با خرید درست و در زمان و موقعیت درست از سازنده و فروشنده درست برای ملک شما اعتبار و سود بالایی به همراه دارد. موقعیت ملک فقط به طور دقیق زمانی قابل ارزیابی هست که خریدار و مشاور اطلاعات دقیقی از منطقه نحوه ساخت زیر ساختها و تمامی فاکتور هایی که بر روی آن تاثیر گذارند.
خرید یک ملک یا سرمایه گذاری درست سود بسیار خوبی برای شما سالانه بهم راه خواهد داشت. سند ملک برای گرفتن ویزا، اقامت راه اندازی کسب و کار و ساختن آینده مطمئن به شما کمک شایانی خواهد کرد.

نحوه کار گزاری

  • خرید سبد املاک و زمین برای سرمایه گذاران حرفه ایی
  • خرید ملک تجاری اداری و مسکونی آپارتمان یا ویلای برای سرمایه گذاری بلند مدت
  • خرید املاک جهت بازسازی و فروش و یا اجاره
  • خرید املاک جهت دادن اجاره و درآمد ماهیانه

با عقد قرارداد بین کار گزار و خریدار کار گزار میتواند در مدت کوتاه یا بلند مدت املاک عالی و اکازیون شهر را در اختیار خریدار بگذارد و یا اقدام به پیش خرید پروژه های در حال استارت بنماید.