پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

July 7, 2020

 پذیرش دانشجویی

پذیرش دانشجویی در استونی

 ثبت شرکت

ثبت شرکت در استونی

 اخذ اقامت

اخذ اقامت استونی

دسته‌ها

درباره ما

3,223 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

شرکت سانیو اینوست مفتخر است از سال 2015 کلیه خدمات و فعالیت های ذکر شده در بخش خدمات این وب سایت را به همه هم وطتنان و فارسی زبانان در کشور استونی و کشورهای بالتیک ارائه دهد. شرکت سانیو اولین شرکت و تنهاترین شرکت مستقر در استونی جهت انجام خدمات مذکور میباشد. این شرکت با همکاری نزدیک با دفاتر و شرکت های متعدد همکار و بهره گیری از مجرب تربن کادر وکالت، حسابداری،امور مالی و مالیات، سرمایه گذاری، حساب رسی و بانکداری و خدمات اخذ وام بهترین مشاور در مورد سرمایه گذاری ، اقامت و تحصیل در استونی می باشد و ما هر آنچه که شما برای شروع مجدد در یک کشور نیاز دارید به صورت یک بسته جامع (پکیج) برای شما فراهم کردیم. از فواید این کار پرهیز از هر هزینه اضافی در هنگام انجام خدمات و مراحل بعدی کار، در هنگام مشاوره و اجرای آن برای شماست.

mission

اهداف MISSION

بهترین خدمات رسانی با بالاترین سطح و کیفیت با بهره گیری از معلومات و تجربه چندین ساله در این زمینه کاری و اجرای خدمات در کمترین زمان ممکن برای مشتریان.

vision

چشم انداز VISION

چشم انداز سازمان ما اخذ 65 هزار کارت شهروند الکترونیک استونی و ثبت حداقل 22 هزار شرکت تجاری، سرمایه گذاری و تولیدی در کشور استونی توسط موسسه سانیو در طی 4 سال آینده می باشد و تبدیل کردن استونی به اولین کشور با بالاترین تعداد ازهم وطنان خوش فکر و نوآور، دانشمند و متخصص، حرفه ای در کسب و کار ، تجارت ، سرمایه گذاری و کار آفرینی در اتحادیه اروپا.

ارزش های سازمانی موسسه سانیو (Values)

ما همواره سعی و تلاش داریم که تجربیات و خدمات خود را صادقانه و با بالاترین از سطح کیفیت و با کمترین هزینه در خدمت شما بگذاریم. بالاترین ارزش ما صداقت است و ما کوشش میکنیم حتی در موارد پیش بینی نشده همیشه کنار مشتریان خود باشیم و آنها را اطلاع رسانی و آگاهی داده و برای آنها در مواقع حساس راه حل نوآورانه ارائه دهیم.
بزرگترین سرمایه ما منابع انسانی گروه و اطمینانی است که شما از هر لحاظ به ما دارید. و بزرگترین در آمد موسسه سانیو از طریق اعتبار چندین ساله کسب شده از طریق کار و فعالیت در کشورهای بالتیک ، سوئد، روسیه و بلاروس بدست می آید.

ما از شما همواره سپاسگذاریم به جهت اینکه به ما اعتماد دارید و به ارزشهای ما احترام میگذارید. امید است بتوانیم هر روزه با یاری شما به کیفیت خدماتمان بیافزاییم و در راستای رضایت بیشتر شما گام برداریم .

با آرزوی سربلندی و موفقیت های بی شمار تمامی فارسی زبانان.

با تشکر و سپاس فراوان
گروه سانیو اینوست و ترید