by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

674 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

آب و هوای لوکزامبورگ با توجه به ناحیه جغرافیایی این کشور، یعنی شمال اروپا، آب و هوای بسیار مطبوع و ایده آلی برای مسافرت و زندگی می باشد. آب و هوای نسبتا معتدل در این کشور یکی از جاذبه های گردشگری آن محسوب می گردد.

وضعیت آب و هوایی لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشور کوچکی در اروپای شمالی است و همسایگان آن فرانسه، بلژیک و آلمان هستند. میانگین دمای هوا بین 8 تا 20 درجه متغیر است. بنابراین زمستان نه چندان سرد و تابستان گرمی دارد. بهترین زمان برای سفر به این کشور از ماه می یعنی اردیبهشت ماه تا فوریه یعنی بهمن می باشد.

چه فصلی برای سفر مناسب تر است؟

جاذبه های گردشگری متنوع و متعددی در این کشور وجود دارد که باعث می شود همیشه هتل های آن از مسافران و گردشگران لبریز باشند. شرایط با ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور باعث شده همواره تجار زیادی به این کشور سفر کنند و تجارت انجام دهند.

از طرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری زیادی با قدمت تاریخی نیز در لوکزامبورگ وجود داشته که گردشگران و توریست های زیادی را به خود جذب می نماید. مسیر های طبیعی پیاده روی و کوه نوردی در این کشور، علاقه مندان ورزشی را نیز به خود جلب می نماید.

یکی از این مسیر ها، مسیر زیبای صخره سنگپوز است که با وجود قلعه های قدیمی همراه با آشپزخانه و قصابی و … می توانید با پای پیاده بیشتر این قلعه زیر زمینی که در دل صخره تراشیده شده را طی نموده و از مجموعه های 40 هزار متر مربعی این منطقه دیدنی لذت ببرید.

یک سوم این کشور مرتفع بوده و کوهستانی می باشد و برای افرادی که از ورزش های زمستانی لذت می برند سفر در زمستان و استفاده از ورزش های لوکس زمستانی هیجان انگیز خواهد بود. جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ شامل قلعه ها و کلیساهای قرون وسطایی است که اکثر آن ها توسط یونسکو به ثبت رسیده اند. همراه با مناظر زیبای طبیعی که به ندرت مشابه آن را در جاهای دیگر دنیا بتوانید پیدا کنید. این ها از جمله مواردی هستند که شما را به رفتن سفر و دیدن از این کشور زیبای اروپایی جذب می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید