by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

298 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

اگر قصد اقامت در کشوری دارید و یا جهت ادامه تحصیل و کسب و کار یا گردش تصمیم به سفر یا مهاجرت گرفته اید، لازم است تا با زبان آن کشور آشنا باشید. دانستن زبان در تمام موارد ذکر شده برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


زبان رسمی مردم مالت، انگلیسی و مالتی می باشد. خوشبختانه زبان انگلیسی یکی از زبان های رایج در دنیا است که اغلب مردم به آن تسلط دارند. مردم بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان زبان دوم با زبان انگلیسی آشنایی می شوند. این موضوع باعث می شود تا بتوانید به راحتی به این کشور سفر کنید. این ویژگی باعث افزایش گردشگر و رونق این صنعت در مالت شده است.

مراکز آموزشی در مالت به چه زبانی تدریس می کنند؟

تحصیل و آموزش و پرورش در مالت به دو صورت کلی رایگان و خصوصی (کلیسا و مستقل) وجود دارد. در مدارس آموزش به زبان مالتایی صورت می گیرد البته زبان انگلیس نیز به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
برای آموزش عالی و تحصیلات دانشگاهی در مالت می توانید با داشتن مدرک آیلتس اقدام به اپلای و پذیرش کنید. چندین دانشگاه بین المللی در این کشور وجود داشته و به زبان انگلیسی در آنها تدریس می شود. البته دانشگاه های کلیسایی نیز در این کشور وجود دارند. که همه درس ها به جز دروس زبان مالتی توسط راهبه ها و کشیش ها تدریس می شود.
آموزش و پرورش مالت دارای سیستم آموزشی مشابه انگلیس می باشد. کلیه کودکان از سن 4 سالگی وارد این سیستم می شوند و تحصیلات آنها رایگان می باشد.(صرف نظر از سن، جنس و اعتقادات) استاندارد آموزش در مالت بالاست و پس از سال تحصیلی آزمون از دانش آموزان گرفته می شود.
از محاسن دانشگاه های این کشور و تحصیل در آنها هزینه کم می باشد. رشته های تحصیلی متنوعی در این دانشگاه ها تدریس و آموزش داده می شود و زبان آموزش دانشگاه های بین المللی انگلیسی است. ضمنا به دانشجویان بین المللی تشویق به یادگیری مالتی نیز صورت می گیرد..

پاسخی بگذارید