by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

 577 total views,  2 views today

یافتن یک محل مناسب برای اقامت، مهم ترین مسئله در سفر می باشد. امنیت، نظافت، آرامش، زیبایی و سرویس و برخی موارد دیگر از جمله نیازهای یک مسافر هستند. همه این موارد در هتل های مختلف ممکن است در اختیار تان نباشد. برای این منظور کارشناسان گردشگری با توجه به حساسیت های فردی و ویژگی های افراد امکانات مختلفی را در نظر گرفته اند. افراد ماهر در این زمینه قادرند با توجه به نیازها و سلایق افراد گزینه های متعددی را ارائه نمایند. هتل های استونی با توجه به موارد ذکر شده، هر نوع سلیقه و نیازی را پوشش می دهند.

استونی چگونه کشوری است؟

قبل از سفر به استونی بایستی هتل خود را رزرو نمایید و جهت دریافت ویزای این کشور ارائه نمایید. استونی جزو کشورهای گروه شینگن می باشد و در شمال اروپا و در همسایگی روسیه قرار گرفته است. زبان مردم این کشور استونیایی می باشد و یکی از کم جمعیت ترین کشورهای اروپایی به شمار می رود. این کشور بین دو دریای بالتیک و فنلاند قرار گرفته است. پول رایج این کشور چون از اعضای اتحادیه اروپا می باشند “یورو” می باشد. پایتخت استونی شهر تالین است.

هتل های معروف استونی

استونی دارای زمستانی سرد و تابستانی گرم می باشد. لذا زمان سفر در زمستان که مسافر کمتری وجود دارد برای طرفداران ورزش های زمستانی فصل جذاب تری به نظر می رسد. اما اگر از مجاورت و قدم زدن در کنار دریا لذت می برید سفر در تابستان و استفاده از هتل هایی همچون: مای سیتی، مارگاتس و هتلگونسوری سیتی سنتر که درمجاورت ساحل می باشند را به شما پیشنهاد می دهیم.
اگر دوستدار مراکز خرید و دسترسی سریع به شهر و یا مرکز شهر می باشید. پیشنهاد ما برای تان: هتل پارک تالین استونی، پریتی اسپا و هتل تالین اسپورت است. نزدیک بودن مراکز تفریحی و خرید به این هتل ها از مزایای آنها محسوب می شود. استفاده از اینترنت رایگان، غذاهای متنوع و خوشمزه و زیبایی فضاهای مختلف ویژگی اغلب هتل های استونی است.

پاسخی بگذارید