by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

 483 total views,  1 views today

سفر به کشورهای خارجی به دلایل مختلفی صورت می پذیرد. بنابه علتی که به سفر می رویم، شرایط و حتی نیازهای مان متفاوت خواهند بود. به طور مثال اگر سفر کاری و تجارتی دارید لازم است تا در داخل شهر و حتی الامکان با دسترسی به وسایل نقلیه مناسب ساکن باشید؛ اما برای مثال اگر به سفر تفریحی می روید اقامت در داخل شهر برای تان اهمیت نداشته بلکه نزدیکی و دسترسی به مراکز تفریحی اهمیت پیدا می کند.
مدت زمان اقامت نیز در تعیین محل اهمیت دارد. اگر فرصت کافی برای گشت و گذار داشته باشید ممکن است تصمیم بگیرید تا از وضعیت زندگی و آداب و رسوم و سایر ویژگی های زندگی مردم اطلاعات کسب کنید. بنابراین نزدیک بودن به زندگی مردم برای تان جذاب تر خواهد بود.

فاکتور های یک سفر کم هزینه

هزینه ای که برای سفر و اقامت و سایر مخارج در نظر می گیرید نیز بسیار مهم است. شما اگر هزینه محدودی دارید سفرهای ارزان قیمت و تور های لحظه آخری گزینه مناسبی برای تان خواهند بود.
سفر به لیتوانی از جمله سفر های تفریحی و جذاب است که هر سال تعداد زیادی مسافر را به خود جذب می نماید. لیتوانی در شمال شرقی اروپا قرار داشته و از کشورهای دریای بالتیک به شمار می رود. کشورهای همسایه لیتوانی شامل: روسیه، لتونی، بلاروس و لهستان هستند. زبان مردم این کشور لیتوانیایی است و به زبان های روسی و لهستانی نیز صحبت می کنند. واحد پول لیتوانی لیتاس است که به یورو در سال 2015 تغییر یافته است.
پایتخت لیتوانی شهر ویلنیوس که بزرگترین شهر نیز می باشد. این کشور جزو اعضای شینگن بوده و برای سفر نیاز به ویزای شینگن دارید. معروف ترین هتل های لیتوانی شامل هتل آمیکوس، ت اونیو15 و هتل پانوراما می باشند.
شما برای تهیه محل اقامت می توانید با استفاده از تورهای اقامتی و گردشگری بدون اینکه خود تان اقدام خاصی را انجام دهید به سفر بروید. و بنابر این تمامی کارهای سفر خود را به مسولین این تورها واگذار نموده و از سفر خود لذت ببرید.

پاسخی بگذارید