by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

391 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

زندگی در شهر ها و کشورهای مختلف شرایط و ویژگی های گوناگونی دارد. برای انتخاب محل سکونت یا کار و تحصیل لازم است تا یک سری نکات و شرایط را در نظر بگیرید؛ تا بتوانید انتخاب مناسب و رضایت بخشی را داشته باشید.


یکی از کشورهای جذاب برای زندگی در اروپا مالت است. این کشور در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد. و از 9 جزیره تشکیل شده است. پایتخت این کشور مالتا در جزیره ای به همین نام می باشد.

زبان مردم مالت

زبان مردم کشور مالت انگلیسی و مالتی است. به دلیل اینکه مالت سالیان درازی مستعمره انگلستان بوده است. بنابراین مردم این کشور به این زبان تسلط دارند. همچنین مردم مالت به علت نزدیکی به ایتالیا زبان این کشور را نیز می فهمند. پول رایج این کشور یورو است.

ویژگی های زندگی در مالت

زندگی در مالت دارای امتیازات و ویژگی های اقامت در اروپا است. شما با داشتن ویزای این کشور قادر خواهید بود که به کشورهای دیگر اروپا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید. نکته دیگر اقامت در این کشور بدون در نظر گرفتن محدودیت حداقل مدت زمان ( حتی یک روز) می باشد. مالیات از مهم ترین هزینه های زندگی در اروپا است. کلیه درآمد ها در اروپا مشمول مالیات هستند. یکی از کم مالیات ترین مناطق در اروپا کشور مالت است. این کشور را می توان به خاطر شرایط ویژه ای که دارد، از بهترین کشورهای جهان برای اقامت در نظر گرفت.
آب و هوای مالت معتدل مدیترانه ای بوده و ماهیگیری و غواصی در سواحل زیبای آن به دلیل گرم بودن آب در تمام سال امکان پذیر می باشد. گردشگری،کشاورزی، صنایع دستی و ماهیگیری از صنایع مالت محسوب می شوند.
فرهنگ مالت به دلیل ارتباطات و استعمار انگلیس، آمیزه ای از فرهنگ های حاکم بر این کشور می باشد. با این حال جشن ها و فستیوال های مالت شبیه ایتالیا است. استفاده از ساز گیتار در موسیقی محلی شباهت به فرهنگ اسپانیا دارد. آزادی ازدواج هم جنس گرایان و به رسمیت شناختن آن از ویژگی های خاص این کشور است.

پاسخی بگذارید