by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

نگاه صادرات محور یک مدیر خبره

159 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

صادرات کالا و خدمات

صادرات کالا و خدمات یکی از راهکارهای رشد اقتصادی کشورها می باشد. سایز بازار داخلی کشورها با توجه به رشد و ارتقاء روشهای تولید نوین و ارائه خدمات بسیار کوچک و خیلی زود اشباع شونده است. بنابراین برای ارائه بیشتر، تولید بیشتر و نتیجتا گرفتن رشد اقتصادی بیشتر برای هر کشوری “صادرات” و نگاه صادرات محورانه و تفکر صادراتی بر هر فعالیت اقتصادی نیازی بنیادین است.

 

ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

دانشگاه های شهر ویلنیوس

1,180 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

در صورتی که مایل به ادامه تحصیل در کشور های اروپایی هستید، بدون شک کشور لیتوانی یکی از بهترین گزینه هاست. در ادامه تعدادی از بهترین دانشگاه های شهر ویلنیوس پایتخت این کشور را معرفی خواهیم کرد. ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

تراکای، شهری زاده ی یک رویا

952 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

آیا به افسانه ها اعتقاد دارید؟ مردم می گویند که تراکای به دنبال رویا های یک زن به وجود آمد. همسر دوک کستوتیس، زندگی کردن در محل زندگی اش را دوست نداشت. زیرا آب در آن شهر به اندازه ی کافی یافت نمی شد. به همین علت، کستوتیس تصمیم گرفت قلعه ی تراکای را در شبه جزیره ی تراکای برای همسرش بسازد. ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

کلایپدا شهر بندری لیتوانی

833 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

کلایپدا سومین استان بزرگ لیتوانی واقع در قسمت شمال غربی کشور است. شهری بندری در مجاورت دریای بالتیک واقع شده است که توقفگاه کشتی های مسافرتی و ورودی نواره ی کورونی است. مهم ترین بخش های دیدنی این شهر ساحل پالانگا (شمال)، شهر توریستی نیدا و نواره کورونی می باشند. نواره کورونی یکی از دیدنی های طبیعی و معروف لیتوانی است و بلند ترین تپه های ماسه ای اروپا را در خود جای داده است و نام خود را در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسانیده.

ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

مالیات بر درآمد در کشور لیتوانی

1,155 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

لیتوانی جزو ان دسته از کشور های اروپایی به شمار می آید که از شرایط مالیاتی نسبتا خوبی برخوردار است. لیتوانی دومین کشور برتر اروپایی به منظور سرمایه گذاری محسوب می شود. یکی از مواردی که برای هر کسب و کاری حائز اهمیت است موضوع مالیات می باشد. نرخ مالیات بر درآمد شخصی و شرکتی در کشور لیتوانی در حالت عادی ۱۵ درصد می باشد. در این مقاله قصد داریم تا با شرایط مربوط به مالیات بر درآمد در کشور لیتوانی آشنا گردیم.

ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

معرفی دانشگاه های شهر کاوناس

829 بازدید مطلب, 1 بازدیدهای امروز

اگر قصد دارید برای تحصیل به کشور لیتوانی مهاجرت کنید، پیش از این اقدام بهتر است تا دانشگاه های این کشور را به خوبی شناخته تا در این خصوص بهترین تصمیم را بگیرید. پیش از آشنایی با دانشگاه ها نکته ای که در خصوص خود شهر کاوناس وجود دارد این است که این شهر بسیار کوچک است و شاید زندگی در آن برای افرادی که به زندگی در شهر های بزرگ عادت کرده اند کمی دشوار باشد. در این مقاله قصد داریم تا دانشگاه های یکی از شهرهای مهم کشور لیتوانی، شهر کاوناس که اغلب رشته های مهندسی دانشگاه های لیتوانی در آن قرار دارند را بر اساس رتبه بندی انجام شده در سال ۲۰۱۷ به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

اینترنت و موبایل در کشور لیتوانی

812 بازدید مطلب, 2 بازدیدهای امروز

اینترنت و موبایل از بهترین و سریع ترین راه های دریافت و ثبت اطلاعات، خرید و فروش، سرگرمی و ارتباط با افراد دیگر می باشد. امروزه اینترنت تقریبا در هر خانه و محل کاری وجود دارد. در کشور لیتوانی اغلب مناطق تحت پوشش اینترنت پر سرعت بوده و اینترنت وای فای به طور رایگان در بسیاری از فضاهای عمومی نظیر دانشگاه ها، مدارس، مراکز خرید، کتابخانه ها، رستوران ها، هتل ها و … برای عموم مردم در دسترس قرار داده شده است.

ادامه مطلب

by مدیر سایت مدیر سایت بدون دیدگاه

مراکز خرید کشور لیتوانی

1,839 بازدید مطلب, امروز بدن بازدید

لیتوانی یکی از کشورهایی است که در آن به نسبت جمعیت فضاهای خرید به اندازه کافی وجود دارد. کیفیت محصولاتی که در کشور لیتوانی برای خرید وجود دارند، هم تراز با سطح کیفیت محصولاتی می باشد که در کشورهای غربی و اروپایی به فروش رسانیده می شوند. درنتیجه شما با اطمینان خاطر قادر خواهید بود تا خرید خود را در این کشور انجام دهید.

ادامه مطلب